V sredo, 27. 3. 2024, smo imeli učenci predmetne stopnje lov na velikonočna jajčka in različno zastavljene igre v povezavi s prihajajočim praznikom velike noči. Vse dejavnosti so se odvijale v okolici šole in igrišča. Ob začetku prve šolske ure je vsak razred prišel na svojo postajo, kjer smo imeli zastavljeno določeno igro. Nato smo se igro za igro premikali in tako prešli skozi 9 zanimivih aktivnosti. Kasneje je sledil trenutek, ki smo se ga vsi zelo veselili: LOV NA VELIKONOČNA JAJČKA, ki so bila skrita po celotnem igrišču. Vsak razred je dobil eno barvo (rdečo, rumeno, zeleno in modro), naša naloga pa je bila poiskati jajčka v barvi svojega razreda. Na koncu smo število jajc prešteli in dobili zmagovalca. Kot nagrado za vse opravljene naloge je vsak razred dobil še dodatno vrečko jajčk. Prva ura je minila kot bi mignil, nato pa smo dan nadaljevali s poukom.

Nuša Račič, 9.a