jedilnik

Jedilniki za vsak teden so dostopni na povezavi.

“Edini način, kako ohraniti zdravje,

je jesti tisto, kar nočeš, piti, kar ti ni všeč,

in delati, kar raje ne.” – Mark Twain

Ustrezna prehrana učencev je osnova za zagotavljanje njihovega zdravja, dobrega počutja in učne uspešnosti. Pri organizaciji šolske prehrane upoštevamo smernice za prehranjevanje v vzgojno-izobraževalnih zavodih Strokovnega sveta RS za splošno izobraževanje. Trudimo se, da je prehrana znotraj obrokov uravnotežena, zdrava in varna. Tako odraščajoče otroke spodbujamo k oblikovanju zdravih prehranjevalnih navad.

Učenci od 1. do 5. razreda imajo malico 9.05–9.25. Učenci od 6. do 9. razreda pa 9.55– 10.15.

Kosilo je za učence razredne stopnje v času 12.00–12.20, za učence predmetne stopnje pa 12.50–13.10.

Kosila za učence se lahko naročijo za celo leto, za določen/-e mesec/-e, teden/tedne, za določene dneve v tednu ali pa občasno – en dan pred kosilom ali isti dan do 8.00 v tajništvu šole.

Prehrano starši odjavijo do 8.00 zjutraj v tajništvu.

Kosilo in malica, ki nista pravočasno odjavljena ali jih učenci ne prevzamejo, se obračunavajo.

Jedilnik se lahko spremeni, zaradi nepredvidenih situacij.

(Visited 24.637 times, 1 visits today)