Drage učenke in učenci, spoštovani starši, skrbniki!

Leto je naokrog, šola ponovno odpira svoja vrata in vas že nestrpno pričakuje.
Začnemo v ponedeljek, 2. septembra 2024.

Učenci 1. razredov matične in podružnične šole ste dobili vabilo z vsemi navodili o poteku prvega šolskega dne. Prvi šolski dan za prvošolčke v Dobovi bo potekal od 9.00 do 11.30, v Kapelah pa od 9.30 do 12.00.

Učenci od 2. do 9. razreda boste tako na matični kot podružnični šoli pričeli s poukom ob 7.30.
Da bo začetek čim bolj brezskrben, vam posredujemo nekaj osnovnih informacij in napotkov, ki nam bodo vsem v pomoč pri prvem šolskem dnevu:

1. Na matični in podružnični šoli vas bodo v šolski avli pričakali dežurni učitelji in razredniki ter vas pospremili v matične razrede.

Na matični šoli se drugošolci zberete v vašem lanskem razredu pri učiteljici Saši Frelih, šestošolci pa na razrednike počakate v jedilnici.

2. V šolo prinesite copate, peresnico, beležko in prazne šolske torbe, ker boste dobili učbenike iz učbeniškega sklada.

3. Prvi šolski dan boste imeli 5 ur. S poukom boste zaključili ob 12. uri.

1. Za vse učence bo organizirana malica.
  2. Na kosilo se je potrebno prijaviti. Razredniki bodo za prvi šolski dan na začetku pouka zbrali vaše prijave in jih posredovali naprej.
  3. Jutranjega varstva prvi šolski dan ne bo.
  4. Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje do 15.30. Enako velja za PŠ Kapele.
  5. Za šolski prevoz bo zjutraj poskrbljeno po ustaljenem voznem redu, učenci vozači lahko v šolo vstopijo prej in počakajo v jedilnici.

Po koncu pouka bo prvi šolski dan dobovski šolski avtobus vozil eno uro prej, to je ob 13.00, v smeri Kapel pa ob 12.54 (redna proga) in ob 14.00 (šolska proga). Točen vozni red najdete na spletni strani šole, zavihek UČENCI, podzavihek PREVOZI.

Veselimo se prihajajočega šolskega leta, polnega novih pričakovanj, želja in ciljev. Naj se vam uresničijo.

Ravnateljica mag. Tamara Ogorevc in vsi zaposleni na šoli