Tekmovanja iz znanj | |
Tekmovanje iz slovenščine za Cankarjevo priznanje | Metka Kajtna, Barbara Bosina |
Tekmovanje iz logike | Nataša Frigelj, Razija Kurspahić, Lidija C. Ogorevc |
Tekmovanje iz logične pošasti | Nataša Frigelj, Razija Kurspahić, Lidija C. Ogorevc |
Tekmovanje strogo zaupno | Nataša Frigelj, Razija Kurspahić |
Vegovo tekmovanje (matematika) | Nataša Frigelj |
Preglovo tekmovanje (kemija) | Erna D. Lorber |
Proteusovo tekmovanje (biologija) | Erna D. Lorber |
Stefanovo priznanje (fizika) | Jasmin Ilc |
Tekmovanje iz angleškega jezika | Silva Zupančič, Valentina Čovran, Nina Tomc Iskra |
Tekmovanje iz nemškega jezika | Andreja Vintar |
Ekokviz | Erna D. Lorber |
Kaj veš o sladkorni bolezni? | Erna D. Lorber |
Tekmovanje v znanju iz prometa | Valentina Čovran |
Tekmovanje iz zgodovine | Krešimir Jovanović |
Tekmovanje iz geografije | Krešimir Jovanović |
Tekmovanje iz astronomije | Jasmin Ilc |
Mehurčki | Lidija Cvetkovič Ogorevc |
Vesela šola | Andreja Vintar, Tea Ferlan |
Računanje je igra | Milena Stojčovski |
Tekmovanje Bober | Razija Kurspahić |
Tekmovanje Pišek | Razija Kurspahić |
Športna tekmovanja |
Šolska športna tekmovanja ‒ koordinacijo izvaja učitelj športa Alan Krajnc in Simona Bortek, ki spremlja poleg občinskih tekmovanj tudi tekmovanja in uvrstitve v nadaljnje kroge in jih pravočasno prijavlja preko spletne aplikacije Zavoda za šport Planica. Učence in mentorje pravočasno obvešča in informira o možnostih tekmovanj, skrbi tudi za prijave na tekmovanja mlajših učencev (I. in II. triade, PŠ Kapele).
Športi, v katerih bodo za učence 6.–9. razreda organizirana tekmovanja: badminton, odbojka, atletika, nogomet, rokomet, smučanje, namizni tenis, streljanje z zračno puško, odbojka na mivki, kros, košarka in ples.
Učenci I., II. triade CŠ Dobova in iz PŠ Kapele bodo sodelovali na tekmovanjih iz atletike in na mini olimpijadi.
Revije | Natečaji |
sodelovanje na revijah pevskih zborov | Evropa v šoli |
revija folklornih skupin | tekmovanje preko JSKD |
različni literarni, likovni in foto natečaji (vsaj 2 natečaja na razred) |
Revije: Mateja Rožman Lubšina
Natečaji: Koordinatorica v I. in II. triadi Milena Stojčovski, na predmetni stopnji Biserka Čančer, na PŠ Kapele Tina Škaler.