Zadnji šolski dan leta 2022 smo obeležili dan samostojnosti in enotnosti s kulturnim programom v šolski telovadnici. Prvi so se predstavili otroci iz vrtca, skupina Zvezdice, sledil je nastop prvega in tretjega razreda. Nato so ob zvokih trobente in kljunaste flavte nadaljevali s svojim programom drugošolci. Zadnji so nastopili četrtošolci s plesom, prepevanjem in igro Božični čudež. Učiteljice so presenetili s kvizom učiteljski milijonar. Program smo zaključili s skupnimo voščilom, petjem in plesom. Veseli smo bili tudi obiska ravnateljice Tamare Ogorevc, ki nas je nagovorila, otroke obdarila in nam zaželela lepe počitnice.

Pika na i je bil srečelov in druženje ob igrah, ki so jih prejeli v dar od Dedka Mraza in Krajevne skupnosti Kapele. Hvala obem.

Mirne praznike in vse dobro v prihajajočem letu 2023,

Učiteljice Podružnične šole Kapele