Prvi šolski dan na Podružnični šoli Kapele smo začeli skupaj v telovadnici. Po državni himni nas je nagovorila vodja podružnice gospa Dragica Hrovat. Pozdravila je vse prisotne, še posebno dobrodošlico pa je namenila novim učencem šole. Sledil je hudomušen kulturni program, ki smo ga pripravile ostale učiteljice šole, katerega smo zaključili s skupnim plesom na pesem Adija Smolarja Jaz ne grem v šolo.

Ob 7.30 pa so manjkali le naši prvošolčki. Slednji so prvi dan skupaj s starši prestopili prag učenosti ob 9.30. Po nagovoru ravnateljice gospe Tamare Ogorevc je sledil kulturni program starejših učencev naše šole, ki so recitirali in igrali na glasbila. To so bili: Ela Kežman, Sara Vogrinc, Nika Kežman, Sara Stanič, Ažbe Hotko, Jakob Kerin in Julija Hotko. Nato so se prvošolčki odpravili v učilnico in pogumno prestopili oviro in tako zajadrali šolskemu letu naproti.

Vsem učencem naše šole želimo zdravo, uspešno, radovedno, ustvarjalno šolsko leto 2022/2023.

Vaše učiteljice