V četrtek, 26. 5. 2022, je pred šolo potekala prireditev za šolski klad. Začela se je ob 17.30 pred glavnim vhodom. Prireditev je otvorila ravnateljica šole, njenemu pozdravu sta sledila govor predsednice SŠ in nastop pevskega zbora.

Šola je pripravila več delavnic oz. dejavnosti. Zelo ogledani sta bili predstava gledališkega kluba in plesna dejavnost, pri kateri pa je s folkloro sodeloval tudi vrtec. V okviru prireditve se je zvrstilo več delavnic oz. aktivnosti: matematična, likovna, jezikovna, športna, že prej omenjena folklora in delavnica verižnih eksperimentov. Obiskovalcem pa so bile na voljo tudi palačinke, s katerimi se je prav tako zbiral denar za šolski sklad.

Prireditev se je končala ob 19. uri z nastopom pevskega zbora in poročilom o zbranih sredstvih.

Leo Krajnc

VIDEO UTRINKI: