Spoštovani starši!

Kot že veste, se s 1.4.2021 ponovno zapira javno življenje in pouk se ponovno seli na daljavo.

Na centralni šoli v Dobovi bo za učence od 1. do 3. razreda organizirano nujno varstvo. V Dobovi bo organizirano nujno varstvo tudi za učence iz PŠ Kapele. Do nujnega varstva so upravičeni le tisti učenci, katerih oba starša bosta predložila potrdilo delodajalca, da so zaposleni v kritični infrastrukturi. Prosimo, sporočite razrednikom potrebe po nujnem varstvu najpozneje do srede 31.3.2021, do 11. ure.

Nujno varstvo bo organizirano tudi za otroke vrtca. Tudi zanje velja, da morajo starši prinesti potrdilo delodajalca, da so zaposleni v sektorju kritične infrastrukture. S starši bodo v stiku vzgojiteljice otrok.

Učenci, ki se bodo šolali na daljavo, se bodo o delu pogovorili z učitelji v šoli. Za učence imamo na razpolago nekaj prenosnih računalnikov in tablic, ki jih bomo posodili učencem, če računalniške opreme nimajo ali pa je imajo premalo. Tudi te potrebe sporočite razrednikom.

Upamo, da se bodo te razmere zaključile v trenutno napovedanem času in se bomo lahko kmalu vrnili v šole in vrtce.

V upanju, da kmalu premagamo virus, vas lepo pozdravljamo.

Strokovni delavci šole in vrtca OŠ dr. Jožeta Toporišiča Dobova.