Tel: 07/45 22 203 -- Fax: 07/45 22 207 -- e-mail: oskkdo2s@guest.arnes.si
 

Interesne dejavnosti

Seznam interesnih dejavnosti v šoli

Interesne dejavnosti se bodo izvajale, če bo prijavljenih vsaj 10 učencev.

Urnik se med letom lahko tudi spremeni.

INTERESNA DEJAVNOST

I. triada

MENTOR URNIK
Bralna značka V. Guček, S. Frelih,L. N. Bogovič, Cvetkovič,
Mlajši otroški pevski zbor 1, 2 Mateja Rožman Lubšina
Turistični podmladek (sobotne delavnice) Vladka Guček
Folklora Vladka Guček,
Logika 2.-4. Lidija Cvetkovič Ogorevc

INTERESNA DEJAVNOST

II. triada

MENTOR  URNIK
Bralna značka M. Stojčovski, T. Ferlan,
Otroški pevski zbor Mateja Rožman Lubšina
Šolsko glasilo Milena Stojčovski
Novinarski krožek 4.–9. r. Tamara Ogorevc
Folklora Saša Frelih
Vesela šola 4.-6 .R Tea Ferlan
English drama club V. Čovran

INTERESNA DEJAVNOST

III. triada

MENTOR  URNIK
Naravoslovni krožek Erna Drofenik Lorber
Novinarski krožek 4.–9. r. Tamara Ogorevc
Šolsko glasilo Tamara Ogorevc,
Vesela šola 4.-6 .R Tea Ferlan
Nemška bralna značka Tamara Ogorevc
Angleška bralna značka Silva Zupančič
Logika 5. -9.R Nataša Frigelj
Mladinski pevski zbor Mateja Rožman Lubšina
Cankarjevo priznanje 6.-7. Barbara Bosina
Cankarjevo priznanje 8.-9. Metka Kajtna
Angleški debatni krožek Nina Tomc Iskra
Prometni krožek Jasmin Ilc

INTERESNA DEJAVNOST

PŠ Kapele

MENTOR  URNIK
Mlajši otroški pevski zbor Mateja Rožman Lubšina
Otroški pevski zbor Mateja Rožman Lubšina
Folklora Vesna  Molan
Bralna značka D. Hrovat, V. Urek, G. Hauer, M. Salamon
Naravoslovni krožek PŠ Kapele Gabrijela Hauer
OSTALE DEJAVNOST  MENTOR  
Skupnost učencev Krešimir Jovanović
Otroški parlament Nina Berger
Zdrava šola Saša Frelih
Unesco šola Nina Berger
Kulturna šola Lidija Cvetkovič Ogorevc
EKOŠOLA Erna D. Lorber, Martina Salamon, Jožica Ogorevc
SIMBIOZA ŠOLA, GIBA Saša Frelih
MČRK Milena Stojčovski

 

Seznam interesnih dejavnosti, ki jih izvajajo zunanji izvajalci

IZVAJALEC PANOGA OBJEKT VADITELJ
MRD Dobova rokomet ŠD Dobova D. Radanovič
NKT Dobova namizni tenis ŠD Dobova B. F. Vidmar
NKT Dobova namizni tenis POŠ Kapele B. F. Vidmar
NK Brežice 1919 nogomet ŠD Dobova Roko Jelinčič
ŠD KAJAK KANU KLUB BREŽICE Gimnastična abeceda POŠ Kapele Sandi Peršak in Malus M.
ŠD Petelinček nogomet POŠ Kapele Saša Miljanovič
ŠG Petelinček nogomet ŠD Dobova Roko Jelinčič
ŠD Mažoretke Dobova mažoretke PŠ Kapele Loriana Bogovič, Laura Pavlovič

 

 

(Visited 46 times, 1 visits today)